De coördinatoren van de periode 2023 - 2027 zijn bekend! Diana Rooken en Fabienne Overbeek gaan samen met de Aanjaaggroep aan de slag met het uitvoeren van de nieuwe LOS 2023 - 2027. Leer ze kennen!
Hallo, wij zijn de nieuwe LEADER-coördinatoren voor de Weidse Veenweiden. Beiden wonen we op het platteland in de Lopikerwaard. Diana heeft meer dan 25 jaar ervaring met veel uiteenlopende projecten zowel inhoudelijk als organisatorisch op het gebied van de buitenruimte, communicatie, cultuurhistorie, educatie, plattelandsontwikkeling, recreatie & toerisme en subsidies voor overheden en stichtingen. Fabienne is een jonge sociaal ondernemer die zich inzet om meer verbinding in de maatschappij te creëren. Verder heeft ze een achtergrond in bedrijfskunde en duurzaamheid.
Heb je een idee voor het platteland van Utrecht-West? Neem dan contact op met Diana of Fabienne!
Europees Landbouwfonds voor Plattelandsontwikkeling: Europa investeert in zijn platteland
Privacyverklaring
Blijf op de hoogte van:
En meld je nu aan voor onze nieuwbrief!
Copyright 2020 - Aanjaaggroep LEADER Weidse Veenweiden, fotografie homepage: Sebastiaan ter Burg | Webdesign Reset Media