Onze strategieIn 2016 zijn we gestart met een derde periode van zeven jaar werken met de LEADER-werkwijze. De essentie van de LEADER-werkwijze blijft:
Dat doen we met een aanpak die past bij de netwerksamenleving en bij ideeën van ondernemende bewoners van het gebied. De Ontwikkelingsstrategie is gericht op (ver)nieuwen(de) initiatieven voor de Weidse Veenweiden de komend jaren. De Aanjaaggroep wil energiegedreven werken en vanuit de kracht van het gebied bijdragen aan het vitaal houden van onze waarde(n)volle streek.
AmbitieDe ambitie voor de nieuwe LEADER-periode is erop gericht om land-dorp-stad relaties te versterken rondom drie ‘’sporen’’:
De LEADER-aanjaaggroep wil op die sporen ondersteuning bieden aan initiatieven, processen op gang helpen en zorgen voor kruisbestuiving. | ||||||||||
ContactMocht u meer willen weten, of al ideeën voor projecten of activiteiten hebben die passen bij de nieuwe ambities, neemt u dan contact op met de coördinatoren. Gezamenlijk e-mailadres: ajg@leaderweidseveenweiden.nl |
|